Teleporady – Żywienie

Wspieramy placówki (żłobki, przedszkola i szkoły) w zakresie prawidłowego żywienia dzieci, zgodnie z obowiązującymi rekomendacjami oraz normami żywienia opracowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia im. prof. dr med. A. Szczygła.

W zależności od potrzeb i oczekiwań służymy wsparciem dla kucharzy, intendentów i rodziców.

NASZ EKSPERT – mgr inż. Joanna Jaczewska – Schuetz

Specjalista /ds żywienia, dietetyk, ekspert Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. Współrealizator działań w programach zwalczania nadwagi i otyłości oraz promowania nawyków prozdrowotnych. Realizator działań w projektach związanych z edukacją żywieniową dzieci i młodzieży oraz rodziców. Konsultant merytoryczny z zakresu edukacji żywieniowej. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych dotyczących m.in. prawidłowego żywienia i stanu odżywienia dzieci i młodzieży. Realizator wykładów i warsztatów popularyzujących zasady prawidłowego żywienia. Wieloletni pracownik Instytutu Żywności i Żywienia (obecnie Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny). Współpracuje z I Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych w zakresie realizacji projektów żywieniowych skierowanych do żłobków, klubów dziecięcych, przedszkoli i szkół.  

Skorzystaj z teleporady eksperta w 4 prostych krokach:


1. Zadzwoń pod numer telefonu +48 507 442 085 do I Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych w celu umówienia daty teleporady.
2. Wybierz usługę
3. Dokonaj płatności.
4. W umówionym terminie nasz ekspert skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub via skype.

Menu