Jak zostać członkiem

Zostań członkiem I Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych tematem instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Do Stowarzyszenia mogą przystąpić publiczne i niepubliczne żłobki i kluby dziecięce, które posiadają wpis do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych Emp@tia.

Dołącz w poczet członków naszego Stowarzyszenia, wypełnij deklarację i prześlij na adres mailowy Stowarzyszenia.


4 PROSTE KROKI, ABY ZOSTAĆ CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA

Krok 1: Skontaktuj się z nami

Krok 2: Wypełnij Deklarację wraz z Załącznikiem nr 1 i nr 2, wybierz jeden z dostępnych pakietów i zapoznaj się ze statutem

Krok 3: Uchwała Zarządu o przyjęciu do Stowarzyszenia

Krok 4: Rozpoczynamy współpracę, otrzymasz dostęp do naszej bazy wiedzy i ekspertów, którzy będą Ciebie wspierali, korzystaj z warsztatów, szkoleń i konferencji organizowanych przez Stowarzyszenie na terenie całej Polski.
Wspólnie zadbajmy o rozwój instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Polsce.

Zapraszamy do współpracy.
tel: 507 442 085
mail: stowarzyszenie.zarzad@zlobkikluby.org

Menu